Vés al contingut (premeu Retorn)

Atenció a l'usuari - Unitat de Suport a la Recerca i TRR

L'horari d'atenció als usuaris de la unitat és:

Presencial Telemàtica
  • Edifici B2, Planta 2
    Campus Nord UPC
    C/ Jordi Girona 1-3
    08034 Barcelona
Telèfon gran Atenció telefònica i telemàtica segons la temàtica concreta:








Gestió Econòmica de


Projectes Nacionals,

Europeus, Convenis i

Serveis (1)

Mercè Gonzàlez

Telèfon: 93 4017346

M.Merce.Gonzalez@upc.edu

 

Cesca Torrella

Telèfon: 93 4054084

Cesca.Torrella@upc.edu

 

Joana Rodriguez

Telèfon 93 4010843

Joana.Rodriguez@upc.edu

 

Carme Góngora

Telèfon 93 4011060

Carme.Gongora@upc.edu

 

Mireia Sala

Telèfon 934011830

Mireia.Sala-Gorgas@upc.edu

 

 

 

 

 

 

 

 



Assessorament convocatòries

Suport elaboració de projectes, seguiment i incidències

 

 

 

Projectes Nacionals i Convenis

 

Diego Sáez

Telèfon 93 4016083

Diego.Saez@upc.edu

 

Mayra Ferrer

Telèfon 934015777

 

Projectes Europeus

Bea Torres

Telèfon 93 4010975

Bea.Torres@upc.edu


Facturació i ingressos

Maribel Subías

Telèfon 93 4017767

Maribel.Subias@upc.edu

 

(1)  Pendent modificar nova distribució per cadascuna de les gestores

 

Horaris del servei:
  • Períodes lectius: de dilluns a divendres de 9.00 a 13:30h
  • En períodes no lectius (jornada continuada - juny, juliol i setembre): de 8:30 a 13:30h
  • Períodes de tancament energètic de la UPC: tancat
  • Personalment concertant una reunió amb la persona que gestioni els seus projectes